Storno podmínky

Jestliže se dítě po odeslání závazné přihlášky nemůže tábora zúčastnit.  Vyhrazujeme si právo na následující storno poplatky.

  • Storno pobytu musí být pochopitelně před zahájením tábora a pobytu – ne v průběhu nebo po táboře.
  • O storno pobytu musíte požádat písemně (ne email, ne SMS, ne Facebook). Zašlete doporučený dopis na adresu sídla táborového klubu Finfarum a to nejpozději 2 dny před zahájením tábora. Od data doručení přihlížíme na stornopodmínky.
  1. 2000,- Kč je vždy považováno jako nevratná záloha (nezáleží na rozfázování plateb, někdo platí tábor najednou)
  2. Nahlášení neúčasti 30 a více dní před táborem se vrací celá částka (bez 2000,- Kč zálohy).
  3. Při stornování 14 dní a méně před odjezdem vracíme 25% z celkové ceny tábora. Bohužel nebudeme řešit, zda mohl událost rodič ovlivnit nebo ne. Nepožadujeme ani potvrzení nemoci od lékaře.
  4. Pokud rodič zaplatí zálohu 2000,- Kč a do stanovené lhůty nezašle doplatek, rezervace místa pro dítě se ruší a záloha se nevrací.
  5. Nedostavení se k odjezdu na tábor – propadnutí (neomluvená neúčast na táboře) nevrací se „nic“
  6. Přerušení, ukončení v průběhu tábora, nevrací se „nic“
  7. Jeli dítě pro své hrubé porušování táborového řádu z pobytu vyloučeno, nevrací se „nic“.

 

Bohužel, před táborem (mnohdy i měsíce před táborem) jsou uhrazené poplatky za tábořiště, objednaná doprava, nakoupený provozní materiál, dle počtu účastníků objednané potraviny, u partnerů – dodavatelů nahlášená odběrová množstvím atd. a tak pokud bychom vraceli celé částky za pobyt letního dětského tábora, dostali bychom se do ztráty, která by měla přímý vliv na průběh našeho tábora. Nedokážeme ovlivnit zdraví přihlášených dětí ani jiné okolnosti.
Maximálně se však pokoušíme vyjít vstříc rodičům, domluvit se s nimi a především chceme vyjít vstříc dětem, pro které tábory děláme především. Prosím pochopte, že úplně vše, zařídit a udělat nejde.